Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pretty Little Liars RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите банери.
Дев Константин Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 4:24 am by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Дев Константин Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 12:44 pm by Hanna.

» Ще видим ли Майк Мантгомъри отново?
Дев Константин Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 7:01 am by Hanna.

» Харесвате ли Ела и Зак като двойка?
Дев Константин Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:24 am by Hanna.

» Мнение за Рен?
Дев Константин Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:19 am by Hanna.

» Какво мислите за Джена и Ноел?
Дев Константин Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:14 am by Hanna.

» Мнения и коментари относно 9-ти епизод.
Дев Константин Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:09 am by Hanna.

» Информация относно финала на първата половина на 3-ти сезон.
Дев Константин Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 12:12 am by Hanna.

» Кой уби Мая?
Дев Константин Icon_minitimeВто Авг 07, 2012 11:33 pm by Hanna.

Top posters
Hanna.
Дев Константин Vote_lcapДев Константин Voting_barДев Константин Vote_rcap 
Aria Montgomery.
Дев Константин Vote_lcapДев Константин Voting_barДев Константин Vote_rcap 
Elliеnor Grace Pearce ♥
Дев Константин Vote_lcapДев Константин Voting_barДев Константин Vote_rcap 
Piper McLean.
Дев Константин Vote_lcapДев Константин Voting_barДев Константин Vote_rcap 
Tracy O'Conner.
Дев Константин Vote_lcapДев Константин Voting_barДев Константин Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
Дев Константин Vote_lcapДев Константин Voting_barДев Константин Vote_rcap 
Daniel.
Дев Константин Vote_lcapДев Константин Voting_barДев Константин Vote_rcap 
Blair Waldorf
Дев Константин Vote_lcapДев Константин Voting_barДев Константин Vote_rcap 
Ally.
Дев Константин Vote_lcapДев Константин Voting_barДев Константин Vote_rcap 
Луис Б.
Дев Константин Vote_lcapДев Константин Voting_barДев Константин Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Вто Юли 02, 2019 4:35 pm
Посетители
Дев Константин Pageviews_0

 

 Дев Константин

Go down 
АвторСъобщение
Guest
Гост




Дев Константин Empty
ПисанеЗаглавие: Дев Константин   Дев Константин Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 12:35 pm

Дев Константин Goldeneyeastridbergesfr
[ Astrid Berges - Frisbey ]

Име
Истинското ми име е Девора Константинова, но шшшт!, не казвай на никой, чу ли? Познаваш ме като Дев Константин и точка.

Години
Деветнайсет.

Работа
По принцип ще ме видиш да си изкарвам парите като рисувам на улицата портрети на хората през свободното си време. Или пък да правя различни накити със сръчните си ръце. Но истината е, че когато падне мрак, преди да ида да си почина, аз отивам да продавам наркотици. Знам, че този факт е отблъскващ, но това е, което правя. С това си изкарвам парите, с които да преживявам.

Външен вид
Леко ексцентричен. Небрежен и апатичен. Може да се каже, че имам собствен стил и въображение. Експериментирам с малкото дрехи, които имам и комбинациите често стават доста интересни. Имам... дълбоки, някак си по детски притеснени тъмни очи, а погледът ми излъчва невинност (каква ирония). Нормално висока съм, със стройно тяло, нито слабо, нито пълно. Никога не съм имала по кожата си нито една пъпка. Чист късмет. Единственото, което харесвам във себе си, това са устните – плътни, пълни, с прекрасни извивки и цвят, за който повечето момичета убиваха човек.

Дев Константин Scaled.php?server=194&filename=33511

Характер
Огън и лед. Черно и бяло. Аз съм и като котка, и като мишка; и като лъв, и като агне.
Въпреки, че на пръв поглед съм уверена в себе си и знам какво искам, всъщност отвътре съм разкъсвана от противоречия. По принцип не съм колеблива личност, но понякога имам склонността да се колебая за нещо с дни. Но ако някой ме накара да се самоопределя, бих казала само една думичка: ексцентрична. Всъщност аз не съм на това мнение, но съдейки по реакциите на другите хора, когато говоря с тях, сигурно наистина звуча странно. Може би защото използвам прекалено много сарказъм и не си меря думите... Но това съм аз. Никога не се ядовам, абсолютно никога. Обаче съм много отмъстителна и безкомпромисна. Казвам каквото мисля и изобщо не ми пука за теб. През 99.9% от времето мисля само за себе си и имам аналитичен ум, който ми помага да се измъквам ловко от кашите, в които нерядко се забърквам. Искрена съм когато не ми пука или когато адски много ми пука.

История
Искаш да гледаш някой филм? Ела при мен, аз живея в такъв.
Когато пристигна в някой град, написвам на един лист какво ме мъчи и какво се е случило през последната седмица, пъхам листа в някоя книга, обръщам се и излизам през вратата. Този, който ще вземе да чете въпросната книга, рано или късно ще се натъкне на моите словоизлияния и може би ще си помисли, че този, който е оставил това между страниците, е луд. Но аз няма да съм там, за да променя мнението му, няма да съм там, за да му обясня как се чувствам... а той няма да е там, за да ме изслуша.
Никой никога не слуша.
Никога не съм вярвала в късмета. Израснах в дом за деца, в който цареше желязна дисциплина и в който се оформи рационалния ми начин на мислене, който отхвърляше като възможно всяко нещо, на което не бях станала свидетел със собствените си очи.
Измежду всекидневния терор от страна на възпитателите, ние, изоставените деца, си имахме свой собствен свят, в който бяхме равни на възрастните. Така, например, само на петнайсет годишна възраст, тласкана от желанието да припечеля малко пари, от чиято липса страдахме всички, реших да изпълня една поръчка, която ми връчи по-големият брат на едно момче. Тя представляваше да занеса един пакет на някакъв човек в определен час, на определено място. Така бях неволно замесена в мафията, тъй като се оказа, че в пакета имаше наркотици. Дрога, която струваше милиони. Веднъж хората, за които се оказа, че работя, ме заплашиха с досещате се какво, ако отмъкна някой пакет от дрогата, ако издам на някой за заниманията ни или се откажа от този бизнес. И аз не направих нито едно от това – страхувах се за живота си. Този страх ме превърна в престъпник – от трафикант се издигнах до дилър и си останах на това ниво. Когато излязох от дома наркобизнеса беше единственото, което имах. Но аз се опитах да го оставя настрана и да заживея нормално, да издиря родителите си и да си разчистя сметките с тях. Да имам собствено семейство, да съм уважавана и да прогоня призраците на миналото.
Но не се получи. Точно когато бях изпаднала в жестока криза, се опитаха да ме убият. И не само се опитаха - те успяха. Официално съм била мъртва в продължение на 2 минути. Уви, не видях никаква светлина - само мрак, непрогледен, черен мрак, от който ме издигнаха сърдечния масаж и изкуственото дишане на някакъв мъж, който след това изчезна в тъмнината на нощта.
От тогава аз не мога да намеря покой. Обикалям света, търсейки нещо, но и аз самата не знам какво търся.
Може би, като го намеря, ще разбера.

Дев Константин 001d Дев Константин Astridbergesfrisbey280

Допълнително

Нямам моя кола. Обикновено пътувам на стоп, което е малко опасно, затова и не се разделям с автоматичния си пистолет. Преди време си фалшифицирах шофьорска книжка и си купих един стар Mercury от 1955 година - истинско бижу! Трябва да отбележа, че ретро колите и класическия рок са ми слабост и почти винаги съм със слушалки на ушите. Пристрастена съм към покера и всички игри с карти.

Дев Константин 1126286409
Върнете се в началото Go down
Hanna.
Admin
Admin
Hanna.


Мнения : 276
Join date : 05.08.2011
Име: : Хана Марин
Години: : 17
Семейство: : Tracy O'Conner. - сестра
БФФ: : Aria Montgomery.


Дев Константин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дев Константин   Дев Константин Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 1:48 pm

Страхотен герой. Одобрена си.
Върнете се в началото Go down
https://littleliars-rpg.rpg-board.net
 
Дев Константин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars ::  Archive :: Архива :: Герои-
Идете на: