Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pretty Little Liars RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите банери.
Имението О'Конър Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 4:24 am by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Имението О'Конър Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 12:44 pm by Hanna.

» Ще видим ли Майк Мантгомъри отново?
Имението О'Конър Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 7:01 am by Hanna.

» Харесвате ли Ела и Зак като двойка?
Имението О'Конър Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:24 am by Hanna.

» Мнение за Рен?
Имението О'Конър Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:19 am by Hanna.

» Какво мислите за Джена и Ноел?
Имението О'Конър Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:14 am by Hanna.

» Мнения и коментари относно 9-ти епизод.
Имението О'Конър Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:09 am by Hanna.

» Информация относно финала на първата половина на 3-ти сезон.
Имението О'Конър Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 12:12 am by Hanna.

» Кой уби Мая?
Имението О'Конър Icon_minitimeВто Авг 07, 2012 11:33 pm by Hanna.

Top posters
Hanna.
Имението О'Конър Vote_lcapИмението О'Конър Voting_barИмението О'Конър Vote_rcap 
Aria Montgomery.
Имението О'Конър Vote_lcapИмението О'Конър Voting_barИмението О'Конър Vote_rcap 
Elliеnor Grace Pearce ♥
Имението О'Конър Vote_lcapИмението О'Конър Voting_barИмението О'Конър Vote_rcap 
Piper McLean.
Имението О'Конър Vote_lcapИмението О'Конър Voting_barИмението О'Конър Vote_rcap 
Tracy O'Conner.
Имението О'Конър Vote_lcapИмението О'Конър Voting_barИмението О'Конър Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
Имението О'Конър Vote_lcapИмението О'Конър Voting_barИмението О'Конър Vote_rcap 
Daniel.
Имението О'Конър Vote_lcapИмението О'Конър Voting_barИмението О'Конър Vote_rcap 
Blair Waldorf
Имението О'Конър Vote_lcapИмението О'Конър Voting_barИмението О'Конър Vote_rcap 
Ally.
Имението О'Конър Vote_lcapИмението О'Конър Voting_barИмението О'Конър Vote_rcap 
Луис Б.
Имението О'Конър Vote_lcapИмението О'Конър Voting_barИмението О'Конър Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Вто Юли 02, 2019 4:35 pm
Посетители
Имението О'Конър Pageviews_0

 

 Имението О'Конър

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 9:46 am

- Може да питаш естествено! Отиваме в нас!- казах й аз, а тя се усмихна.
Докато бяхме в таксито имах чувството, че се движим по-бавно от колкото да бяхме тръгнали пеша. Не ме свърташе вече исках по-бързо да стигнем. За разлика от мен Стейси седеше съвсем спокойно. Гледаше през прозореца на колата и дори не забелязваше моето нетърпение. Прокарах ръката си от коляно й, почти до края на вътрешността на бедрото й. Тя притай въздишката си и се обърна към мен. Изгледа ме сякаш беше готова да ме убие, а аз се усмихнах мило.
Слава на бога след малко вече бяхме пред дома ми. На бързо се оправих с таксиметровия шофьор и влязох ме.
- Е, това е моят скромен дом.
Докато минавахме през двора, погледа и се въртеше на всякъде. Това беше добре, защото след като влезем вътре няма да има време да разглежда каквото и да било, е освен спалнята ми.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:15 am

От къде намираше такава смелост да си играе така с мен и то в таксито. Ами ако бях като него и вече почти не издържах. грешка след грешка, но му беше простено. След малко стигнахме до дома му. Той го представи като скромен, но определно не беше. Беше огромна къща. Изглеждаше невероятно от вън и съм сигурна, че и вътре е страшно хубав.
- На това ли казваш скромен?- попитах го аз съркастично.
Той отключи входната врата и влязохме вътре. Антрето беше доста голямо, а в края му се намираха стълби. Предполагам те водеха към горния етаж. Опитах се да огледам интериора, но не беше позволено. Кристофър ме целуна страстно, а аз вече не можех да сдържам възбудата си. Отвърнах с всичката страст, която притежавах и се притиснах по-силно към него. Той се беше опрял на стената на коридора. Ръцете му се придвижваха бавно от средата на бедрата ми и скоро бяха минали под роклята ми. Докато той изучаваше тялото ми аз се заех да разкопчвам ризата му. Бееш ми малко трудно, но някак си успях и се справих с всички копчета. Той ме вдигна на ръце и тръгна на горе по стълбите. Влязохме в някаква стая, успях да и хвърля един бърз поглед. Беше в сиви и черни цветове, които бяха невероятни подбрани.
- Между другото цветовете на стаята са доста добре подбрани. Ти ли ги избира?
Опитвах се да го ядосам по всякакъв начин и очевидно успях. Той бързо загаси осветлението и дойде при мен на кревата. С едно бързо движение разкопча ципа на роклята ми, която беше без презрамки и тя бързо падна. Не му останах длъжна, докато той целуваше шията ми аз свалих ризата му и се захванах с колана.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 7:46 pm

Не ми отне много време да стигнем до моята стая. Само че тя отново успя да ми покажа, колко добре се владее. Как по дяволите при цялото това напрежение тя намери време да огледа цветовете на стаята ми. Иска ми се да имам нейния самоконтрол, но за съжалене го нямах, затова станах и на бързо загасих лампите. Хубавото на цялата работа беше, че роклята и беше от тези които не отнемаха много време за събличането.
След като и ризата ми вече беше на земята, аз най-накрая видях неконтролируемото в очите й. Треперещите й от страст ръце се опитаха да махнат колана ми, но не успяваше много, затова реших да и помогна. Беше побъркващо да я гледам пулогола. Не съм си представял, че ще бъда толкова възбуден. Не мовех да продължавам играта и вечно, затова се утървах и от последния плат по нея. Сега аз щях да съм този, който си играе, а тя щеше да е играчката.
-Сега е мой ред да взема превез в играта! - прошепнах и аз.
Бавно като оставях влажни целувки по тялото и стигнах до гърдите й. Обърнах по малко внимание и на двете като бях убеден, че езика ми си знае работата. Тя се извиваше в ръцете ми, а мен това ме устройваше. Спкойствието на Стейси беше изчезнало. Тя искаше още и това определно си личеше от действията й.
- Май огромното ти спокойствие се е изпарило.- след като и се замех продължих да слизам все по-надолу и по-надолу.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:30 am

Спокойствие??? Това беше дума, която точно в този омент не влизаше в речнка ми. Непоносимото желаие за още и още не ми позволяваше да бъда спокойна. Сега си бяхме разменили ролите той беше въздържания, а аз неубозданата. Езика ми слизаше все по надолу и изведнъж се премести на вътрешната страна на бедрото ми. Не издържах. Не знам как ръцето му ме издържаха:
- Моля. Ти. Се.- казах аз накъсано.
Като че ли това беше и неговия предел, защото отново се върна на устните ми. Не исках само целувки от него исках и нещо друго. По време на целувката той бавно проникна в мен. Такова удоволствие не бях изпитвала отдавна. Чувствах се сякаш летя. Кристофър не прекрасна целувката ни, но въпреки това стонове на удоволствие се отделяха от гърдите ми. Крис забързваше все повече и повече темпото и аз усещах, че нямаше да издържа още дълго.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 11:04 am

Представите ми колко добра ще е в леглото определено не бяха точни. Това което бях очаквал беше заменено с нещо много по добро. Тя беше дива и страстна. Отдавна не бях имал такава партньорка в леглото. Не можех да продължа да си играя с нея. Не и след като се помоли. Затова най-накрая проникнах в нея, в началото с бавно темпо, а след това забързах. Това продължи известно време, но аз усетих че вече не издържам. Краят и на двама ни дойде заедно. Легнахме един до друг като тя не обели и дума. Нещо и стана, но не можех да разбера какво. Обвих ръка около нея:
-Какво има ? Нещо лошо ли направих? Нараних ли те?
Тя просто стоеше и гледаше в една точка. Нищо не разбирах до преди пет минути и нямаше нищо, но сега нещо се случи. Сякаш пред мен стоеше съвсем друга жена.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 11:12 am

След като всичк свърши се почувствах тъпо. Принципно не бях такава. Не спях с мъже, които познавам от около час. Къде по дяволите ми беше ума? Не че не ми хареса, но просто имах чувството,ч е полудявам. Чувствах се лека жена, а сигурно и той ме мислеше за такава. все пак толко лесно си легнах в него щях да го разбера, но загрижеността в гласа му говореше за друго:
- Нищо ми няма, просто по принцип не съм такава. - той ме гледаше с неразбиращ поглед.- Не си лягам с някой, който не познавам. Та аз се запознах с теб едва преди няколко часа, а вече....
Станах от леглото и започнах да се обличам. Бях почти готова, оставаше ми само да се намеря обувките.
- Ще имаш ли нещо против, ако светна да си намеря обувките?
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 11:29 am

Тя си мислеше че я мисля за лека жена. Не можех да повярвам, можех да и дам доста други определения, но не и лека. Можех да я нарека страстна, красива, дори леко луда, но това което тя си мислеше не влизаше в моите описания.
- Виж не те мисля за такава. Понякога изкушението е по-силно от каквито и да е граници. Вярвай ми знам го от личен опит.
Тя обаче твърдо беше решила, че е сбъркала и реши да си тръгне. вече се беше облякла, когато ме помоли да светна, за да си намери обувките.
- Не е нужно да си тръгваш по това време на ноща. Ако не искаш да останеш при мен, тук има още две спални.
Но ината и беше по-голям от колкото предполагах. След като намери обувките си тя тръгна да излиза от стаята. Реших, че поне мога да я изпратя до вратата. Обадих се даи поръчам такси и тръгнах с нея на долу. Вече бехме стигнали до врата, когато я попитах:
- Ще те видя ли отново?
Надявах се да каже да. Не исках всичко да приключи тук. Може би едно кафе, опознаване. Тя щеше да разбере, че не я мисля за лека.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 11:49 am

Нямаше начина да остана, не се чувставах добре и просто исках да се прибера и да поспя. Да, предложението му беше доста изкусително, но домът и е дом. Щом намерих обувките си тръгнах към врата на стаята. Той ми извика такси и реши, че ще слезе с мен да ме изпрати. Когато вече бяхме до външната врата ме попита дали ще ме види отново. Не бя очаквала точно този въпрос. Ако искаше моето мнение да аз определено исках да го видя пак, но не го бях очаквала от него.
- Предполагам, че ще се видим, все пак градът е малък. все ще се засечем.
Погледът с който ме изгледа, ясно ми заявяваше, че не е получил това, което е искал. Май очакваше да му кажа. О, да разбира се може утре да повторим, това което правихме тази вечер. Каква глупачка бех само.
- Мога да ти дам номера си.
Щом казах това, той само кинмна и взе листче и химикалка. Аз му продиктувах номера и излязох. Пред врата на имението му чакаше такси. Качих се в него казах адреса си и се облегнах на стъклото. Беше тежка вечер, но все пак хубава.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:55 pm

Вървяхме известно време докато стигнем до къщата ми. Когато влязохме и минахме набързо през двора, защото вече замръзвах. Отключих вратата набързо и влязохме вътре.
- Искаш ли да хапнеш нещо, не съм особено добър в кухнята, но все ще успея да приготвя нещо.
Казах й аз и двамата се засмяхме. Аз бях страшно гладен затова тръгнахме към кухнята.
- Всъщност аз умирам от глад, затова предлагам първо да хамнем нещо и след това ще ти покажа стаята. Мога да ти дам някоя от моите тениски да спиш с нея, защото колкото и бездънна да е женската чанта, аз съм напълно сигурен че вътре нямаш нещо с което спиш.
Отново се засмяхме. Прекарвахме си невероятно, а пък и доста се забавлявах. Честно казано харесвах я беше много сладка и имаше много хубави очи. След като стигнахме в кухнята аз включих котлона. Ядяха ми се яйца, така де всъщност това беше единственото, което мога да приготвя сам.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:32 pm

Макар че той не можеше да готви почти нищо според неговите думи на Емили яйцата доста и харесаха.Те тръгнаха към спалнята ,където трябваше да спи Ем.
През цялото време докато ядоха и до като се качваше по стълбите тя си мислеше само за едно как да допре нейните устни до неговите.Мислеше само за това дали е правилно или не.Когато вече стигнаха тя рискова и го целуна после го погледна право в очите и се усмихна.
-Нали не се сърдиш за това?
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:41 pm

Хмм доста неочакйвана целувка, но ми хареса. Устните и бяха меки и молещи за още. Определно не е сърдех, погледнато реално нямаше за какво да се сърдя. Но въпреки всичко съм убеден, че учудване бе изписано на лицето ми.
- Не не се сърдя, няма за какво.
Казах и аз и влязохме в стаята за гости, която се намираше на втория етаж.
- Ами това е стаята има и баня към нея, ако не ти харесва мога да ти покажа тази на горния етаж. - казах и отново усмивка се изписа на лицето ми.
Седнах на леглото и й дадох възможност да я разгледа. След това и тя седна до мен. Настана някак неловко мълчание, когато тя отново започна да се доближава до мен. Все пак бях мъж и не можах да не откликна. Затова се наведох също и я целунах, отначало леко и внимателно, но след това целувката стана по-страстна. Една част в мен казваше, че това не е правилно, но всичките ми сетива крещяха на тази малка частица да млъкне.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:02 pm

Кристофър заведе Емили в спалнята ,където трябваше да спи и двамата останаха там заключени няколко часа,забравили за всичките си проблеми и интриги в живота.Ем беше на върха на страстта си.Страстните му целувки я бяха оставили без грам въздух,а тя искаше още и още сякаш бяха наркотик ,от който много трудно можеш да се откажеш,но много лесно можеш да се пристрастиш.
И разбира се , в света нямаше друга жена,която да стене,да се задъхва ,да говори за интимните си чувства,развратните си деяния и изумителните си фантазии с такава агресивна самоувереност както чернокосата ни Емили.
Тя стана от леглото и леко и нежно докато танцуваше се събличаше пред него.Той я гледаше все едно е видение от небесата.На света нямаше друга жена ,която да се чувства така удобно разхождайки се гола.На нея не и трябваше омайване.Не й се налагаше да преодолява някакви задръжки,защото нямаше такива.Истинската й същност беше безпристрастна и недокосната от мнението на другите хора.Във всеки миг от живота си тя бе господар на себе си,стремеше се към собствените си цели по собствените си правила.
Тя стисна дебелия и твърд като желязо пенис под чершавите.Той затаи дъх.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:11 pm

- Смело много смело госпожице Емили! - казах аз с пресипнал глас.
Тези и движения можеха да побъркат всеки мъж и тя очевидно го знаеше, а ръката й.. Тя ме подлудяваше, но аз нямаше да се дам толкова лесно. Ако си мислеше това жестоко се лъжеше. Хванах талията й и я завъртях като нейното тяло се оказа от долу. Сега беше мой ред . Поредната страстна целувка, старста и ми напомняше на някой, но в момента не можех да мисля тразво , така че презкочих тази мисъл. Спуснах езика си по шията й, надолу по скулата и още по- надолу до гръдите й. Докато с едната си ръка масажирах едната, езика ми си играеше със зърното на другата, след това повторих същото и с другата. Заслизах бавно надолу като с мокри следи стигнах до пъпа й и отново се върнах на устните й, но не я целунах а просто прошепнах срещу тях:
- Още ли смяташ да си играеш с мен? Трябва вече да ти е ясно, че не си уцелила човека.
Щом доъвърших думите си отново я целунах страстно. Езиците ни се преплитаха бясно, сякаш се състезаваха и се борека кой да стигне първи.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:52 pm

Той разпери длани и продължи да я гали по бедрата,от което тя чувствено настръхна.По цялото й тяло преминаха тръпки.
Тя стенеше и поклащаше крака ,когато той стигна по надолу.Тя се наслаждаваше на факта,че устата му я обладава,че я изпива и смуче клитора й,че хапе вътрешната страна на бедрото й.Светът около тях се завъртя бързо..Той опипваше гладките й слабини и влажната й вагина.Тя сграбчи електиралия му член отново.Бедрата й горяха,тазът й се тресеше от допира на пръстите му,които влизаха все по-дълбоко.Отдаваше му се.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 11:03 pm

Не издържах вече затова бавно проникнах в нея, а тя изстена, което ме възбуди още повече. Само факта че и харесваше ме караше да се чувствам хубаво. В началото темпото беше бавно, но страста ставаше все по-голяма, а с нея и темпото на движенията ни. Телата ни се движеха в пълен синхрон, търсещи облекчение. Двамата заедно забързвахме темпото с надеждите да ссе освободим по-бързо. Тя стенеше и се извиваше в ръцете ми и в един момент усетихкак стана малко по- тясна. Това беше сигнала, че нейният върховен момент е съвсем близо. Малко след нея и аз свърших и точната дума за чувствата ми в момента беше облекчение. Легнах до нея, за да си поема въздух. Погледнах към нея и видях че изглеждаше доста изморена, май трябваше да я оставя да си почине.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:48 am

Чувството,което беше изпитала в този момент не беше го изпитвала от много дълго време.Имаше това странно усещане,че беше забравила как се прави секс,но с радост си припомни и то с добра компания.Имах нужда от кратка почивка,за да успея да се възстановя за втори рунд.
-Приятелката ти няма ли да се сърди ако разбере какво е станало тази нощ?
Постоянно мислеше за това и ,че накрая ще остане наранена от всичко това както ставаше много пъти до сега.Важното в този момент беше да е силна.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:56 am

- Аз... честно казано не знам, но да се надяваме, че няма.
Боже какво бях направил. Не трябваше да си лягам с Емили, та до преди малко тя ми обясняваше как мъжете търсели просто секс и после забравяли. Съмнявам се че аз можех да и дам нещо повече. Съмнявам се че мога да и дам това, което иска. Да вечерта с нея беше много хубава, а пък и секса беше на ниво, но беше само това просто секс. Чувствах се ужасно, трябваше да внимавам малко повече. Нямах правото да правя това.
-Емили,....- започнах аз. - Смяташ ли че това беше грешка? Имам предвид...
Не успях да довърша, защото не знаех как, а чувството на вина растеше. Но какво можех да направя аз. Все пак бях един обикновен мъж, който се поддал на сексуалните си желания.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:37 am

Телефона звъна в къщата на Кристофър.Той отиде до него и се чу странен глас от среща.
-Знам какво направи.Недей да съжаляваш за 1 месец успя да спиш с две от най-красивите момичета в града,но явно се правиш на големия мъжага щом искаш да нараниш и двете АА чакай забравих ти вече го направи.Хаха.-зловещ смях.-Трябва да избереш,ако не си загубил и двете вече.Бих казала-използвач.Внимавай,пази се мускулите ти няма да те спасят от мен.Имаш няколко дена да избереш и гледай на постъпиш правилно ,защото зная къде живееш,а ти не знаеш нищо за мен.
Затваряне на телефона.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 11:08 pm

Тръгнахме си от дискотеката и още щом излязохме аз се обадих да поръчам такси. Свежия въздух на вън ми се отрязяваше много добре, а и много изтрезвително. Това винаги е бил един от начините да се почувтвам по добре след като съм по прекалил с алкохола. Не след дълго таксито спря пред нас и двамата с Кайли се качихме. Казах адреса на шофьора и след около десетина минути пристигнахме. Щом влязохме вътре аз и казах:
- Ами общо взето това е моят дом.
Тя го разглеждаше дота проницателно и май беше учудена. Поне така ми се стуваше. Замислих се какво щеше да е ако на мен ми се налагаше да го чистя и оправям сам. Та щеше да ми отнеме една година само за едно оправяне.
- Май не си особено очарована или поне така изглеждаш. - казах и аз.- Да предполагам не си очаквала това, но какво да се прави.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 8:08 am

Излязохме от дискотеката. Навън все пак не беше задушно като вътре. Беше леко хладно, но голяма работа - нормално е - вес пак беше нощ. Крис повика такси. Неслед дълго то дойде и след десет минути пристигнахме. Уааау! Бях доста изумена. Имаше супер яка къща .. беше дооста голяма.
-Напротив - преочарована съм! Ти какво си мислиш, че съм очаквала? - попитах въпросително аз.
Надявах се да не ме мисли за някакво суперкапризно момиче .. че какво да очаквам .. къщата му беше повече от прекрасна!
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 10:55 am

- Ами не честно казано предполагах, че очакваш малък разхвърлян апартамент.- казах и се засмях.- А пък и предполагам, че това е била първата ти представа.
Така си беше повечето жени, очакваха да видят апартамент, които е целия разхвърлян, има разпиляни мъсни дрехи на всякъде и какво ли още не. Никога не съм оничал безредицата, особено на мястото където живея и не мога да разбера хората които живеят така.
- Хайде ела да ти покажа стаята ти за ноща.
Двамата тръгнахме на горе по-стълбите и след това по коридора на втория етаж. Аз отворих врата на стаята за гости и пуснах КАйли да влезе пред мен. Тя я оглеждаше с льбопитство. А аз се надявах, че ще и хареса, ако не се пак на горния етаж има още една.
-Ако тази не ти харесва, ще ти покажа тази на горния етаж. Може тя да ти хареса повече. Всичко зависи от теб, казах ти че тази вечер изпълнявам желания.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 11:00 am

Честно казано, не очаквах нищо. Просто ми беше интересен домът му. Нямаше значение какъв е - всеки има собствен вкус, макар че, ако беше разхвърляно нямаше да кажа нищо, а и едва ли щеше да ми позволи да остана у тях, ако беше пълен безпоядък. Качихме се нагоре по стълбите и ми показа стаята ми. Беше хубава и чиста. Голяма. Крис ми каза, че ако не ми харесва може да ми предложии друго.
-Не съм толкова капризна, за колкото ме мислиш. Просто ми трябва стая, където да спя.
Казах му и се проснах на леглото.Никак не ми се спеше.
-Тук има ли телевизор?
Не ми се спеше - да спиш е скучно. Особено в събота вечер.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 11:08 am

Имаше телевизор, затворен в един шкафовете, защото така на мен лично ми се струваше много по-практично. Отворих шкафа и и подадох дистанцьонното. Все пак какво е стая без телевизор, аз лично бях на това мнение.
- Заповядай. Трябва ли ти още нещо? Ако искаш мога да ти дам да облечеш нещо мое, за да ти е по-удобно?
Не съм сигурен, че щеше да и е удобно да спи облечена така. Аз лично трябва да съм страшно уморен, за да успея да заспя без да съм се преоблякъл. Това да си легнеш с дънки и риза си е направо убииствено, се ще се намери какво да ти убива.
- Еми общо взето май е това.- казах аз.- Ако има още нещо казавай сега, защото феята на желанията се появява страшно рядко при мен. И като казвам рядко определено говоря буквално.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 11:17 am

Отоври един от шкафовете. Имаше доста голям и плосък телевизор. Ето на това му се казваше къща! Винаги съм мечтала за такава подобна къща. Подаде ми дистанционното и ми предложи да облека нещо негово, за да ми у по-удобно.
-Уаау! Удобството преди всичко, а? Да .. може да ми дадеш нещо. Не мога да спя с тази ужасно неудобна рокля. Дори не знам защо облекох точно нея.
Крис беше доста мил. Не можех да повярвам, че не отказа да преспя в къщата му. Как можех да съ толкова досадна ..
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 11:29 am

- Добре сега ще отида да ти донеса нещо.
Излязох от стаята като за малко я оставих сама. замислих се кое мога да и дам за да не и е адски голямо. Спрях се на една тениска, преполагам, че щеше да свърши работо и при всички положения,щеше да и е по-удобно от роклята. Тръгнах обратно към нейна стая. Почуках и влязох.
- Ето мисля че това ще свърши работа.- казах и метнах тениската.- Е поне се надявам де.
Изглеждаше уморена,но не се предаваше. Превключваше каналите и се чудеше какво да гледа. Аз винаги правех така и когато най-накрая се спра на нещо, започваха реклами, което страшно мног ме изнервяше.
– Май не можеш да избереш какво да гледаш, а ? Това вече е сериозен проблем.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Конър   Имението О'Конър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението О'Конър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Имението на Лаурен Де ла Ру и Себастиян Греймарк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars ::  Archive :: Архива :: РП архив :: Къщи-
Идете на: