Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pretty Little Liars RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите банери.
Гората             - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 4:24 am by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Гората             - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 12:44 pm by Hanna.

» Ще видим ли Майк Мантгомъри отново?
Гората             - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 7:01 am by Hanna.

» Харесвате ли Ела и Зак като двойка?
Гората             - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:24 am by Hanna.

» Мнение за Рен?
Гората             - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:19 am by Hanna.

» Какво мислите за Джена и Ноел?
Гората             - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:14 am by Hanna.

» Мнения и коментари относно 9-ти епизод.
Гората             - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:09 am by Hanna.

» Информация относно финала на първата половина на 3-ти сезон.
Гората             - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 12:12 am by Hanna.

» Кой уби Мая?
Гората             - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 07, 2012 11:33 pm by Hanna.

Top posters
Hanna.
Гората             - Page 2 Vote_lcapГората             - Page 2 Voting_barГората             - Page 2 Vote_rcap 
Aria Montgomery.
Гората             - Page 2 Vote_lcapГората             - Page 2 Voting_barГората             - Page 2 Vote_rcap 
Elliеnor Grace Pearce ♥
Гората             - Page 2 Vote_lcapГората             - Page 2 Voting_barГората             - Page 2 Vote_rcap 
Piper McLean.
Гората             - Page 2 Vote_lcapГората             - Page 2 Voting_barГората             - Page 2 Vote_rcap 
Tracy O'Conner.
Гората             - Page 2 Vote_lcapГората             - Page 2 Voting_barГората             - Page 2 Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
Гората             - Page 2 Vote_lcapГората             - Page 2 Voting_barГората             - Page 2 Vote_rcap 
Daniel.
Гората             - Page 2 Vote_lcapГората             - Page 2 Voting_barГората             - Page 2 Vote_rcap 
Blair Waldorf
Гората             - Page 2 Vote_lcapГората             - Page 2 Voting_barГората             - Page 2 Vote_rcap 
Ally.
Гората             - Page 2 Vote_lcapГората             - Page 2 Voting_barГората             - Page 2 Vote_rcap 
Луис Б.
Гората             - Page 2 Vote_lcapГората             - Page 2 Voting_barГората             - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Вто Юли 02, 2019 4:35 pm
Посетители
Гората             - Page 2 Pageviews_0

 

 Гората

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Guest
Гост




Гората             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората             - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:44 pm

Бях станала рано сутринта, защото исках да се разходя в гората. Обичах такива сутрини, защото можеш да наблюдаваш как животинките се разхождат спокойно около теб. Имах слабост към животните, абсолютно към всички. Докато се разхождах обаяе видях умряла сърна, а до нея убито лежеше и още едно сърне, което беше съвсем мъничко. Това много ме разтрои, приближих се до сърнат авече плачеще и се опитах да спра теченето на кръвта, но не се справих особено. Сълзите сами се стичаха около страните ми, просто не можех да ги спра. Какво им бяха направили тези невинни животинчета, за да ги убият. Стигнах до една от пътеките, но краката ми не ме държаха. Цялата бях оцапан с кръв и просто седях отстрани и плачех неспирно. По пътеката се появи едно момче, което се спря до мен, за да види добре ли съм. Не се бях успокоила напълно затова единственото, което успях да кажа беше името ми.
Момчето стоя до мен, докато не се успокоих и вече можех да говоря, а вярвайте ми това ми отне доста дълго време. Предполагам, яе след като му кажа какво се е случило ще ме помисли за луда, но нямаше значение.
- Ами..- казах и си поех дълбоко въздух.- Докато се разхожадах в гората намерих убито малко сърне и и майка му.- отново сълзите ми запоянаха да се стияат.- Опитах се да спра изтияането на кръвта на голямата сърна и затова сега съм цялата в кръв. Това беше общо взето. Предполагам, яе сега ще ме помислив за луда, но аз просто много обичам животните.- казах всичко на един дъх и тогава се усетих, че не знам кое е това момче. - А ти си ?
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Гората             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората             - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:33 am

Нов град,нова задача.Денят беше хубав и топъл,но за жалост съжалявах бедния Джъстин,защото не виждах как може да вярва на вашата красива ,чернокоса Стейси.А тя защо ли го лъжеше за кръвта.
Стейси,Стейси недей така измисли по-добра версия.Аз зная всичко.Внимавай да не разкажа на всеки.Поправи се и престани да лъжеш горкото момче,защото лошо ти се пише.Хубавица като теб ,разхождайки се вечер сама в гората..стават злополуки.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Гората             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората             - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 9:06 am

В последно време много неща ми се бяха струпали,проблемите с брат
ми,развода на нашите и какво ли още не,за това реших да си взема една
дълга разходка в дъбовата гора,която се намираше наблизо до
Роузууд.Качих се в коженото купе на колата,а когато двигателя замърка се
почувствах значително по-спокойна.Натиснах педала на газта и тръгнах по
тесните улички на града,а след това по магистралата.Отбих се по един
черен път,който водеше до малката река минаваща наблизо.Паркирах в
сянката на един дъб и слязох набързо от колата.
Тръгнах между познатите дървета към мястото,то където се чуваше шумяща
вода.Само след минути се намирах пред поточето.Приближих се и стъпих
неуверено на един камък,приклекнах и потопих върховете на пръстите си в
хладната вода.
Чух шум зад себе си и рязко се обърнах като нестабилния камък под краката
ми се заклати силно и едвам успях да се закрепя.Изправих се и заотстъпвах към
подножието на близкото дърво като се оглеждах за това,което ме беше стреснало.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората             - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars ::  Archive :: Архива :: РП архив-
Идете на: